LATVIAN official e-store
Russian Latvian
XADO ANTIGELS + Superkoncentrāts
Ir pieejama: Ir pieejams
Продукт содержит  Ревитализант®

XADO ANTIGELS + Superkoncentrāts

Mūsdienās labākais kompleksais augstas efektivitātes līdzeklis dīzeļdegvielas zemo temperatūru īpašību uzlabošanai. Tiek pielietots universāli visu tipu dīzeļdegvielai. Pateicoties revitalizantam, efektīvi pasargā degvielas sūkņa vizuļa pāri no nodiluma un nosmelšanas, ja degvielā nonāk mitrums. Uzlabo degvielas sūknējamību caur filtru un padara dzinēja iedarbināšanu vieglāku, ja gaisa temperatūra ir zemāka par -10 C. Universāla visiem dīzeļa dzinēju barošanas sistēmu tipiem, to skaitā Common Rail un sūknim Pumpe Duse. Satur cetānskaitļa modifikatoru.

Iepakojums: Cena:
€3.50
€5.50
€11.00
Cena no Rīgā noliktavas bez piegādes
Summa no, EUR 70 140 280
Atlaides procents 5% 8% 12%
Iegādāties Daudzums:

Augstspiediena degvielas sūknis (degvielas sūknis), ir vissvarīgākais un dārgas montāžas iekārtas dīzeļdzinējs. Precision virzulis pāris eļļo degvielas sūkni, kas piegādā augstu spiedienu. Pāris bet dzinējs nolietojas. Mitrums, nejauši nozvejoti degvielas var radīt skrāpējumus un nosmelšanas virzuļa montāžas un sūkņa bojājumus. Revitalizant ar XADO Antigel + rūpējas par darba virsmu un samazina nodilumu likmi virzuļa komplekta ar 2-4 reizes, samazina risku konfiskāciju, kad nejauša ar mitrumu kontaktu un novērstu negatīvās sekas, izmantojot zemas kvalitātes degvielu. 
summas atveseļošanai XADO Antigel + ir pietiekami, lai uzturētu virsmām ērkšķus perfektā stāvoklī. Par būtisku labošanas izmantot Hado gēla revitalizant par degvielas iekārtām. Application: Lai iesniegtu skaidru (nav apmākušās), degvielu ar ātrumu 1 ml ANTIGEL par 1 litru degvielas. Papildu uzbudinājums ir nepieciešama.

 
Atslēgvārdi: XA 40002

 
Dīzeļdegviela ir ogļūdeņražu maisījums, kas sacietē pie zemām temperatūrām, un veidlapu puduriem kā želeja (parafīna kristāli iestrēdzis kopā.) Degvielas no aukstuma kļūst biezs un duļķains. 
XADO Antigel depressor, izmantojot efektīvu sastāvdaļu dziedināšanas un novērstu veidošanos vaska kristāli, tādējādi uzlabojot degvielas plūsmu zemās temperatūrās un uztur tā pārredzama.

Piezīme: HTML vilkme netiek pieņemti! Izmantojams parasts teksts.
Reitings:   Slikti            Labi
captcha Atstāt atsauksmi